Home / Genel / Altunizade Lambert Servisi 0216 639 14 24

Altunizade Lambert Servisi 0216 639 14 24

Kaliteli Servis Hizmeti

Firmamız Lambert markalı kombilerin tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Altunizade Lambert kombi servisi ve servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz Altunizade Lambert servisi hizmeti içerisinde değişen yedek parça veya tamir edilen parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl firmamız garantisi kapsamındadır.

Gaz yakıcı cihazların yani lambert kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Altunizade lambert kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Altunizade Lambert servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Altunizade ilçesi sınırları içerisinde mobil Altunizade Lambert kombi servisi tam donanımlı ekiplerimiz ile orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir Lambert markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Altunizade Lambert servisi bünyesi içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler Altunizade lambert kombi tamiri, Altunizade Lambert kombi kart tamiri, Altunizade Lambert fan tamiri, Altunizade Lambert yoğuşmalı kombi servisi, Altunizade pompa tamiri gibi bir çok ilkem için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonARA