Home / Genel / Lambert Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Attivo Kombi F37 Arızası Arıza koldu kullanmakta olduğunuz Lambert Attivo Kombi F37 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz Lambert Attivo Hc Lambert Attivo Bc Lambert Attivo Attivo cihazlarda düşük su basıncı anlamına gelmektedir.

Lambert Attivo kombiler birçok nedenden dolayı F37 arızası verebilir Lambert Attivo baymak F37 hata kodu  düşük su basıncı kapalı devre sistemlerde cihazlar 1.5 bar su basıncına hitiyaç duyarlar. Lambert Attivo F37 arıza kodunun cözümü için doldurma musluğunu sol tarafa çevirip basınç satinizin 1.5 bara gelmesini bekleyiniz daha sonrasında doldurma musluğunu kapatınız..

Lambert Attivo kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda resetleme işlemi R işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da Lambert Attivo F37 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now ButtonARA