Home / Üsküdar Lambert Servisi / Yavuztürk Lambert Servisi 0216 639 14 24

Yavuztürk Lambert Servisi 0216 639 14 24

Yavuztürk Lambert Servisi

Kaliteli Servis Hizmeti

Firmamız Lambert markalı kombilerin tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Yavuztürk Lambert kombi servisi ve servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz Yavuztürk Lambert servisi hizmeti içerisinde değişen yedek parça veya tamir edilen parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl firmamız garantisi kapsamındadır.

Gaz yakıcı cihazların yani lambert kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Yavuztürk lambert kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Yavuztürk Lambert servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Yavuztürk ilçesi sınırları içerisinde mobil Yavuztürk Lambert kombi servisi tam donanımlı ekiplerimiz ile orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir Lambert markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Yavuztürk Lambert servisi bünyesi içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler Yavuztürk lambert kombi tamiri, Yavuztürk Lambert kombi kart tamiri, Yavuztürk Lambert fan tamiri, Yavuztürk Lambert yoğuşmalı kombi servisi, Yavuztürk pompa tamiri gibi bir çok ilkem için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonARA