Home / Üsküdar Lambert Servisi / Çamlıca Lambert Servisi

Çamlıca Lambert Servisi

0216 639 14 24

Kaliteli Servis Hizmeti

Firmamız Lambert markalı kombilerin tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Çamlıca Lambert kombi servisi ve servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz Çamlıca Lambert servisi hizmeti içerisinde değişen yedek parça veya tamir edilen parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl firmamız garantisi kapsamındadır.

Gaz yakıcı cihazların yani lambert kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Çamlıca lambert kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Çamlıca Lambert servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde mobil Çamlıca Lambert kombi servisi tam donanımlı ekiplerimiz ile orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Lambert Çamlıca Servisi Lambert Kombi modelleri,  Lambert Attivo Kombi, Lambert LPY Piremix 24 Fi, Lambert Lpy piremix özellikli kombi servisi LPY 24 / LPY 28 / LPY 33 / LPY 42 / LPY 45, Lambert Attivo 240 / 310, Lambert Fx 24 Fi, Lambert Lx 24 Fi, Lambert Hc 24 Fi, Lambert hc Modelleri

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir Lambert markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Çamlıca Lambert servisi bünyesi içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler Çamlıca lambert kombi tamiri, Çamlıca Lambert kombi kart tamiri, Çamlıca Lambert fan tamiri, Çamlıca Lambert yoğuşmalı kombi servisi, Çamlıca pompa tamiri gibi bir çok ilkem için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonARA