Home / Üsküdar Lambert Servisi / Küçüksu Lambert Servisi

Küçüksu Lambert Servisi

0216 639 14 24

Kaliteli Servis Hizmeti

Firmamız Lambert markalı kombilerin tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Küçüksu Lambert kombi servisi ve servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz Küçüksu Lambert servisi hizmeti içerisinde değişen yedek parça veya tamir edilen parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl firmamız garantisi kapsamındadır.

Gaz yakıcı cihazların yani lambert kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Küçüksu lambert kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Küçüksu Lambert servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde mobil Küçüksu Lambert kombi servisi tam donanımlı ekiplerimiz ile orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Lambert Küçüksu Servisi Lambert Kombi modelleri,  Lambert Attivo Kombi, Lambert LPY Piremix 24 Fi, Lambert Lpy piremix özellikli kombi servisi LPY 24 / LPY 28 / LPY 33 / LPY 42 / LPY 45, Lambert Attivo 240 / 310, Lambert Fx 24 Fi, Lambert Lx 24 Fi, Lambert Hc 24 Fi, Lambert hc Modelleri

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir Lambert markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Küçüksu Lambert servisi bünyesi içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler Küçüksu lambert kombi tamiri, Küçüksu Lambert kombi kart tamiri, Küçüksu Lambert fan tamiri, Küçüksu Lambert yoğuşmalı kombi servisi, Küçüksu pompa tamiri gibi bir çok ilkem için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonARA