Home / Üsküdar Lambert Servisi / Küplüce Lambert Servisi

Küplüce Lambert Servisi

0216 639 14 24

Kaliteli Servis Hizmeti

Firmamız Lambert markalı kombilerin tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Küplüce Lambert kombi servisi ve servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz Küplüce Lambert servisi hizmeti içerisinde değişen yedek parça veya tamir edilen parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl firmamız garantisi kapsamındadır.

Gaz yakıcı cihazların yani lambert kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Küplüce lambert kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Küplüce Lambert servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde mobil Küplüce Lambert kombi servisi tam donanımlı ekiplerimiz ile orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Lambert Küplüce Servisi Lambert Kombi modelleri,  Lambert Attivo Kombi, Lambert LPY Piremix 24 Fi, Lambert Lpy piremix özellikli kombi servisi LPY 24 / LPY 28 / LPY 33 / LPY 42 / LPY 45, Lambert Attivo 240 / 310, Lambert Fx 24 Fi, Lambert Lx 24 Fi, Lambert Hc 24 Fi, Lambert hc Modelleri

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir Lambert markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Küplüce Lambert servisi bünyesi içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler Küplüce lambert kombi tamiri, Küplüce Lambert kombi kart tamiri, Küplüce Lambert fan tamiri, Küplüce Lambert yoğuşmalı kombi servisi, Küplüce pompa tamiri gibi bir çok ilkem için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonARA