Home / Genel / Lambert Kombi 88 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi 88 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.lambertkombiservisi.com sitemizdeki yazılı Lambert e88 veya 88 hatası ile ilgili makaleler Lambert kombi kullanıcıların bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle Lambert kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Lambert Kombi 88 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi 88 hatası sürekli yanıp sönerek veriyor ve tüm semboller hepsini gösteriyor ise Lambert kombinizin ana kartı yani elektronik kart beyni hasar görmüş demektir. Lambert kombilerin diğer modellerde E88 arıza kodu yada 88 arıza kodu genellikle karşılaşılmaktadır. Bu tip arızla ile karşılaştığınızda maalesef herhangibir çözümü söz konusu değildir yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. Lambert kombi servisi, teknisyenlerimiz tespit sonrası kart değişecek veya alternatif çözüm olan elektronik kart tamiri söz konusu olacaktır.

Lambert kombilerin tüm marka ve modellerinin servisimiz tarafından elektronik kart tamiri yapabilmekteyiz. 0216 639 14 24 nolu telefondan gerekli tüm desteği alabilirsiniz.

Call Now ButtonARA