Home / Genel / Lambert Kombi E03 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi E03 Arıza Kodu ve Çözümü

Evinizde kullanmakta olduğunuz Lambert markalı kombiler arızalanabiliri ve tabî ki sizlerde bilgi sahibi olmak isteye bilirsiniz www.lambertkombiservisi.com sitemizdeki yazılı Lambert e03 hatası ile ilgili makaleler Lambert kombi kullanıcıların bilgi sahibi olması amacı ile yayımlanmıştır kesinlikle Lambert kombi teknisyenleri haricinde kombilerinize müdahale etmeyiniz.

Lambert Kombi E03 Arıza Kodu ve Çözümü

 Lambert Premix, Lambert attivo, Lambert Hc, Lambert Bc, Lambert Lpy, lambert lx 24 fi,  kombiniz E03 Hata Kodu Lambert Kombi E03 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz baca gazı sisteminde arıza var olduğu işareti vermektedir.

Lambert kombiler birçok nedenden dolayı e03 arızası verebilir Lambert baymak e03 hata kodu  hava akış sorunu olarak da adlandırılır. Kombi bacası yerinden çıkmış veya düşmüş tıkanmış olabilir, kontrol ediniz. Baca borusu eklemeli ise boyutları uzun gelmiş olabilir, uzun süre bakım yapılmadığı taktirde fan, dairenizin elektirik düzeni düzgün değil ise ana kart ya da hava prosestatı arızalanmış olabilir. Klasik baca bağlantılı Lambert kombilerde e03 hatası baca sensöründende olabilir. Lambert kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda ise resetleme işlemi re işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da Lambert e03 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 34 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Check Also

Lambert Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi F37 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Attivo Kombi F37 Arızası Arıza koldu kullanmakta olduğunuz Lambert Attivo Kombi F37 Hata Kodu …

Call Now ButtonARA