Home / Genel / Lambert Kombi E06 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi E06 Arıza Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi E06 Arızası Arıza koldu kullanmakta olduğunuz Lambert Kombi E06 Hata Kodu Arıza kodu ile karşı karşıya iseniz Lambert Hc Lambert Bc Lambert Master cihazlarda sıcak su sıcaklık sensörü arızalandığı anlamına gelmektedir.

Lambert kombiler birçok nedenden dolayı E06 arızası verebilir Lambert baymak E06 hata kodu  sıcaksı sıcaklık sensörü arızası olarak adlandırılır. Lambert E06 arıza kodunun cözümü için Lambert kombi servisinden yardım almanız gerekmektedir tek çözümü sıcaksu sensörü değişimi olmayabilir öncelikle cihazınısın tesistatından geçen su miktarını kontrol ediniz az akıyor ise E06 arızası verebilir.

Lambert kombilerinizin ekranında böyle bir arıza ile karşılaştığınızda resetleme işlemi R işaretli düğmeye 3 saniye kadar basılı tutulmalı döndürmeli düğme ise reset konunum una getirerek 3 saniye beklenmelidir sonrasında da Lambert E06 hatası veya arıza kodu silinmez ise  kesinlikle kombiye müdahalede bulunmamalı 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 numaradan bizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now ButtonARA