Home / Genel / Lambert Kombi E10 Hata Kodu ve Çözümü

Lambert Kombi E10 Hata Kodu ve Çözümü

Çalışmayan Lambert Kombi E10 Hata kodunu gördüğünüzde Düşük Su Basıncı Hatası arızası anlamına gelmektedir.


Arızalanana Lambert kombi kalorifer devresindeki su basıncının düşük olduğunu belitmek için yanıp sönmektedir.

 Yani kalorifer devresine su eklemeniz gerekmektedir. Bu arıza kodunu gördüğünüzde Lambert kombinizin altında bulunana bar (manometre) göstergesine baktığınız takdirde basıncın 1 barın altında olduğunu gözünüze çarpacaktır.

Sıcaksı veya çalışmayan Lambert modelli kombinizin alt kısmında monteli olan bar saatinin hemen arka tarafındaki mavi yıldıza benzeyen doldurma musluğunu sola doğru çevirmeli bar saatini de takip ederek basıncı 1,5 bara kadar getirmelisiniz. Su basıncını 1.5 seviyesine getirir getirmez İşlem bitiminde ekrandaki hata kodu kalkacaktır.

Lambert kombinizin doldurma musluğunu da mutlaka hızlı bir şekilde kapatmanız gerekir. Yaptığınız su doldurma işlemi sonrası arızada giderilmemiş i ise kombiyi reset atmayı deneyin. Arıza tekrar yaşanıyorsa  arızalı anlamına gelebilir ) veya işlem sonrası düzelme olmuyorsa arızalı olma ihtimali çok yüksektir bizlere Lambert kombi servisi olarak 0216 639 14 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Geneline Hizmet vermekteyiz 0216 642 86 16 veya 0216 639 14 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lambert e10 Hata Kodu Nedir, Lambert e10 Hata Kodu Nasıl Çözülür, Lambert e10 Hata Kodu Nasıl Giderilir, Lambert e10 Hata Kodu Çözümü, Lambert e10 Hata Kodu Çözüm Uygulaması,

Call Now ButtonARA